Szkolenie czy wakacje z zespołem?

Od dzisiaj nie musisz wybierać. Zapraszamy na Biznes pod Żaglami. To wyjątkowe rejsy dla osób chcących doświadczyć prawdziwej nauki w działaniu. Dzięki naszej formule łączącej  przyjemne z pożytecznym, będziesz mógł nauczyć się komunikacji, świadomego przywództwa oraz zarządzania sytuacyjnego. A to wszystko w niecodziennych żeglarskich okolicznościach.

Zanurzysz się w doświadczenie pracy z grupą i dostaniesz od niej feedback, który pozwoli Ci szybko sprawdzić jakie są Twoje mocne strony w pracy z ludźmi. Dzięki takiej formule wiedza jest przyswajana w sposób naturalny i (nie ukrywajmy) bardzo przyjemny. Obecność trenera pozwoli jednocześnie wyłapać wszystkie sytuacje, które mogą być dla uczestników okazją do nauki i osobistej refleksji. Taki rodzaj doświadczenia jest bezcenny dla liderów, osób zarządzających czy właścicieli firm, od których umiejętności zależy biznesowa efektywność.0

Bez względu na umiejętności żeglarskie, takie szkolenie pod żaglami będzie dla każdego krokiem milowym w poznaniu swoich możliwości.

Firmowe regaty idealnie wpisują się w ideę budowania spójności zespołu i wzmacniania zespołowego ducha. Elementy zdrowej rywalizacji uczą zasad fair play i działania skupionego na celu. Uczestnictwo w regatach  pokazuje ludziom bezpośredni wpływ dobrej współpracy w zespołach na wynik  końcowy. Jeśli do tego dodamy atmosferę świetnej zabawy, relaksu i odrobiny adrenaliny to mamy gotowy przepis na niezapomniany firmowy event.