Chcesz przeżyć wakacje inne niż wszystkie, a w biurach podróży znajdujesz ciągle te same, nudne, powielające się oferty? Potrzebujesz wakacji, które otworzą przed Tobą drzwi do świata niezapomnianej przygody? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Poznaj smak prawdziwej wolności, dołącz do załogi i popłyń z nami w najpiękniejsze miejsca na ziemi. Tam, gdzie woda mieni się milionem odcieni błękitu a odwiedzane wyspy eksplodują niespotykaną paletą kolorów.

Zapraszamy Cię na organizowane przez Nas rejsy morskie, w przepięknej, egzotycznej scenerii.

Pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry możesz popłynąć po morzach i oceanach w takich miejscach jak Chorwacja, Grecja, Włochy, Tajlandia, Seszele czy Karaiby. Codziennie możesz być w innym miejscu, zmierzać od wyspy do wyspy, kotwiczyć i nocować w urokliwych zatokach.

Przed i w trakcie rejsu zostaniecie odpowiednio przeszkoleni. Na pełnym morzu, w najlepszych możliwych warunkach zgłębicie wiedzę żeglarską oraz nabędziecie odpowiednich umiejętności do samodzielnego sterowania jachtem a nasz doświadczony Skipper będzie dzielić się z Wami wiedzą i czuwać nad przebiegiem rejsu. Dla wszystkich chętnych podczas rejsu będzie możliwość zrobienia kursu żeglarskiego.

Na trasie rejsu zaplanowaliśmy noclegi w najpiękniejszych zatokach i marinach a wieczory będziemy spędzać kosztując najwspanialszych owoców morza, słuchając muzyki, rozmawiając z wesołą załogą i planując następny żeglarski dzień. Codziennie nowy port – codziennie nowa przygoda ta dewiza będzie nam towarzyszyć każdego dnia