Blue Horizon to wyjątkowy splot zdarzeń i poznawanych na drodze życia ludzi. Tworzy ją dwoje ludzi, Maciej i Robert ale w głównej mierze zawdzięczamy jej powstanie wszystkim naszym znajomym i przyjaciołom.

Maciej – Człowiek z ogromnym doświadczeniem żeglarskim, ma na swoim koncie setki rejsów morskich. Instruktor żeglarstwa PZŻ oraz ISSA jak i SRC, Instruktor motorowodny PZMiNW, Instruktor sportu żeglarstwo (ostatnio również turystyki rowerowej). Bardzo skrupulatnie przykłada się do każdego zadania. Jego dewizą jest bezpieczeństwo i dbałość o najmniejszy szczegół. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, a wielką satysfakcję daje mu obserwowanie jak jego podopieczni samodzielnie prowadzą po jego szkoleniu rejsy morskie.

Robert – Zakochany w żeglarstwie od młodości. Od kilku lat bardzo aktywnie żeglujący po wodach morskich jak i oceanicznych. Opłynął pod żaglami (na razie jako załogant), osławiony przylądek Horn. Nieustannie szukający nowych przygód na morzu. Prowadzi od kilku lat samodzielne rejsy morskie mając pod opieką mniej lub bardziej doświadczone załogi . Lubi zdrową rywalizację i zawsze dąży do samodoskonalenia. Jest człowiekiem towarzyskim, niestroniącym od przyjaznych ludzi i takimi stara się otaczać.
 
 
Nasze drogi przecięły się kilka lat temu na szkoleniu które prowadził Maciej, a efektem naszej przyjaźni jest firma Blue Horizon. Dla nas to coś dużo więcej niż firma. Obaj wierzymy, że jak mawiał H. Ford interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem. Stąd też formuła naszej firmy znacznie odbiega od tego co możecie znaleźć na rynku żeglarskim.
 
Naszym podstawowym celem jest cykliczna organizacja regat pod banderą Blue Horizon, ale nie tylko. Zależy nam na tym żeby skupić wokół siebie tych, dla których żeglarstwo i morze jest sposobem na życie, ale też tych, którzy dopiero morze poznają. Jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne oczekiwania, a nasza wiedza  i doświadczenie zagwarantują Wam niezapomniane morskie przygody.
 
Zapraszamy więc do kontaktu, bliższego zapoznania się  z nami i wspólnego wypłynięcia ku zawsze błękitnemu horyzontowi.